AJOT PRACOWNIA PROJEKTOWA tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych i oraz użyteczności publicznej Ma na swoim koncie zrealizowane salony spa, restauracje, gabinety medycyny estetycznej. Zależy nam przede wszystkim na tym, by wnętrza, które tworzymy były jednostkowe i ponadczasowe. W swoich projektach stawiamy na ergonomię i wygodę rezygnując ze zbędnej warstwy dekoracyjnej. Akcenty stanowią wyraziste dodatki oraz nowoczesne formy decydujące o charakterze wnętrza. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskujemy efekt nowoczesny i elegancki, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Właścicielką pracowni jest Beata Albrecht absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Gdańskiej. Projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 6 lat. Na swoim koncie ma wiele realizacji wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej. Przez dwa lata pracowała jako główny architekt wnętrz tworząc koncecpję dla marki Reserved w LPP SA .Jest również laureatką konkursu na projekt graficzny krzesła firmy SITAG oraz laureatką I nagrody w konkursie "Gdyński Apartament Przyszłości". 


Firma współpracuje z doświadczonymi stolarzami, ślusarzami oraz grafikami. Nasze projekty realizują profesjonalne firmy remontowo – budowlane z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najbardziej wymagającymi inwestorami.

 

Wykonujemy projekty na terenie całego kraju jak i zagranicą .

 

 

 

Zapraszamy do współpracy 

 

Beata Albrecht